Latvialaiskuski Martins Sesks nähdään myös tulevalla kaudella M-Sportin Ford Puman ratissa. Sesks ajaa kuitenkin vain osan kilpailuista.
Moni odotti Sesksin saavan vakituisen paikan M-Sportilta hänen vahvojen viime kauden esitysten jälkeen. Hän taisteli kauden päätöskisassa Saudi-Arabiassa jopa voitosta, mutta kaksi rengasrikkoa sekä tekniset ongelmat romuttivat hänen mahdollisuutensa.
Parhaimmillaan Sesks on sijoittunut viidenneksi Puolan rallissa kaudella 2024. Viime kaudella hän sijoittui Ruotsissa parhaimmillaan kuudenneksi.
Sesks ajaa viime kauden tapaan ainakin kuusi rallia, kun ohjelmassa ovat Ruotsin MM-ralli, Portugali, Italia, Kreikka, Viro ja Suomi. Lisäksi hänen osallistumisensa Saudi-Arabian ralliin on mahdollista.
M-Sportin täyspäiväisinä kuskeina kaudella nähdään Jon Armstrong sekä Josh McErlean. Gregoire Munster on kolmantena kuskina Monte Carlossa, mutta hänen loppukaudesta ei ole tietoa.

































